• Свеж
Гроздобер 1942 Гравирани 11oz Виски Карпи Стакло -80 Роденден на Возраст до Совршенство - 80 години подароци Бурбон Виски Lowball старомодни

Гроздобер 1942 Гравирани 11oz Виски Карпи Стакло -80 Роденден на Возраст до Совршенство - 80 години подароци

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

Јасно виски чаша има 11 унци и е направен во САД.Ласерски гравирани дизајн е постојан и машина за миење садови безбедно.Подарок заврши подготвени и идеални за коктел љубовник во вашиот живот.Елегантна и издржлива и со чип-отпорни изградба.Оваа старомодни стакло е подарок што ќе направи секој роденден повеќе посебни.Јасно виски чаша.Ласерски гравирани дизајн.Машина за миење садови безбедно.Подарок заврши подготвени.Доведе Слободни.Прекрасен keepsake за milestone или јубилеј.Го прави совршен роденденски подарок или партија корист.Класичен прилог на било собирање или бар.Идеален за една ноќ капа или старомодни.Овој класичен lowball стакло е совршен за бурбон, скоч, или коктел љубовник во вашиот живот.Остатокот увери вашиот подарок ќе биде елегантен, здрав, и рачно изработени да траат цел живот.Прекрасен keepsake за milestone или годишнина celebration Makes совршен роденденски подарок или партија favor A класичен прилог на било собирање или bar Ideal за една ноќ капа или старомодни.

За производот

Купувачите избираат и