• Свеж
Орел Бренд Minyak Kayu Putih Плус Cajuput Масло, 120 ml

Орел Бренд Minyak Kayu Putih Плус Cajuput Масло, 120 ml

DEN 309.12

Од стока
Достапно.

Производ на Индонезија.Задржи вашето тело топло и удобно.со природни rhodinol.со природни rhodinol.Minyak Kayu Putih КАПА LANG употреба cajuput масло од најдобрите извори во Индонезија.Еден беше од островот Ambon.Cajuput масло од овој остров има многу посебна арома и има висока содржина на cineol.Minyak Kayu Putih КАПА LANG е јасно зелена течност, која има многу користи за суспендирање на болест.Кога се користи на телото потреба, овие производи се познати да се обезбеди чувство на топлина и на тој начин го одржуваме телото топло и пријатно, особено за време на ладно време.

За производот

Купувачите избираат и