• Свеж
Funyrich Boho Слоевит Тиркизна Ѓердани Синџир Лента Ѓердан Pendant Накит, за Жени и Девојчиња (Сребро)

Funyrich Boho Слоевит Тиркизна Ѓердани Синџир Лента Ѓердан Pendant Накит, за Жени и Девојчиња (Сребро)

DEN 183.84

Од стока
Достапно.

Pendant накит направен од високо квалитетни алуминиумски позлата нема да исчезнат или да се скрши лесно.Златен накит е 2in1 , должината на 19.7 инчи и 25.6 инчи , и големина може да се прилагоди.можете да го носат за долго време без да се грижиш за непријатност.Накит може да биде даден како роденденски подарок, дипломирањето подарок,годишнина подарок за вашиот љубовник, сопруга ,пријатели ,ќерка и роднини.Накит синџир спакувани во домот opp вреќа,совршен за давање или безбедно чување.Ѓердан синџир совршени за скоро сите прилики : годишнина, ангажирање, роденден, состанок, датира, свадба,или со секојдневно носење, и др,исто Така, Идеален подарок за вашите пријатели, и сестра, и мајка.Нашата компанија е стара продавница за продажба на ѓердани синџир за многу години.Имаме широк спектар на производи за вас за да изберете од.Убава и уникатна пакување, како и за осигурување на квалитетот кои ќе ве задоволи.Ние ќе се реши било какви сомнежи и ја придружува вас на секој шопинг патување.Секој пат кога ќе се сретне со тоа е совршен средба со прекрасен изглед, со својата убавина е на чекање за мене.Накитот често пати е променет, и истото парче на накит треба да се избегнуваат за долго време, особено во жешките летни, накит позлата е подложен на ерозија, поради продолжен контакт со пот, па затоа е најдобро да се подготви повеќе накит за чести замена.Лесно е за бришење на цвеќиња, кога тие се collided.Бидете внимателни да не се поклопуваат со накит.Тоа треба да се чуваат во оригиналните пакувања торба или кутија со накит независна мала мрежа за да се избегне триење на површината.Чистење на накит од време на време, користете мека, фино-bristled четка за да ги избрише површината на накит да се отстрани површинските дамки.Нанесете слој на транспарентен лак на метална површина, ова може да се избегне контакт на украс со воздух, и тоа ќе се носи подолго.Стилски дизајн, со различни стилови, уникатно пакување, секој производ е направен за вас, со нашето срце, секој детал е нашата љубов за тебе, само за да ви овозможи да стане повеќето блескави урбаната убавина.Напомена : ве Молиме да ни овозможи 1-2 см грешки на големината бидејќи тоа се мери со рака.Политика за наплата : Ако сакате да го вратат, ве Молиме да ги пазите моите производи и ознаки нови.Два услови нема да бидат вратени било повеќе : 1 : производот се користи или оштетени. 2 : ознака се водат за исчезнати или се оштетени.

За производот

Купувачите избираат и