• Свеж
Табела Оркестарот Златно Јајце Скулптура Слика арапски 99 Имиња на Аллах ESMA Asma ал Husna (Злато, 7.5 во)

Табела Оркестарот Златно Јајце Скулптура Слика арапски 99 Имиња на Аллах ESMA Asma ал Husna (Злато, 7.5 во)

DEN 791.52

Од стока
Достапно.

Убава јајце во облик на скулптурата изгравирани со Аллах ги Имињата; акцентирани со rhinestones.Совршен за да се користи како дома декор на мантија или полица.Исто така, голем како подарок за.Мала : 7.5 во x 3во; Голем е 9.75 x 4in.Материјал : Polyresin.Направен во Турција.Боја : Злато | Големина : 7.5 во.

За производот

Купувачите избираат и