• Свеж
Philips 41948-1 70W Висок Интензитет на Празнење (HID) Светилки

Philips 41948-1 70W Висок Интензитет на Празнење (HID) Светилки

DEN 808.56

Од стока
Достапно.

Philips 41948-1. Просечен живот : 20000 часа.Боја Temp : 3000 kelvin.Боја рендерирање индекс : 88. Philips 41948-1 70 вати висок интензитет на празнење (hid) светилки Philips 41948-1 просечен живот : 20000 часа боја temp : 3000 Kelvin боја рендерирање Индекс : 88.

За производот

Купувачите избираат и