• Свеж
BAHOND Батеријата Случај за iPhone 12 Про Max, 6000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот Случај, Додадете Екстра Сок, Поддршка Жица Слушалки (6.7 инчи)

BAHOND Батеријата Случај за iPhone 12 Про Max, 6000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот Случај,

DEN 1142.40

Од стока
Достапно.

Полнење и заштита, 2 во 1 функција.Вграден-во кратки-коло и overcharge заштита.Полнење на телефонот и батеријата случај ИСТОВРЕМЕНО додека вклучен.Оваа батерија случај е само наменета за i Phone 12 Про Max.Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 12 mini, i Phone 12 или i Phone 12 Про.Интегрирани прекинувач ви овозможува да го вклучите/исклучите батеријата случај брзо. 4-светлината LED индикаторот покажува моќта на статусот на батеријата случај.И секоја светлина претставува 25% од власта.Кој sync-преку технологија, можете да го синхронизирате вашиот телефон со компјутер без да се земе батеријата случај на исклучување.Тенок дизајн со точни cut-испис.Тоа е совршен за патување и активности на отворено.Исто така можете лесно да пристапувате до копчиња и пристаништа на телефонот без да ја отстраните батеријата случај.Безжични полнење или на Apple Car Play НЕ се поддржани.Тоа не е вода-доказ.Направени од високо-квалитетни материјали со уникатни и удобно тактилни впечаток. 360º Целосна Заштита.Заштита на телефонот од испакнатини, гребнатини и прашина.Не го заштитите екранот.Препорачливо е да се инсталира екран заштитник.Вграден-во 6000m Ah литиум-јонска батерија со висока ефикасност и висок конверзија стапка.Додадете 100% екстра сок за телефонот.Идеален за долги патување и бизнис патување.Користете само оригинални Apple Молња полнење кабли и полначи, или на Apple MFi заверена додатоци со овој уред.Други не-брендирани или uncertified производи не се поддржани.Полнење на телефонот и батеријата случај ИСТОВРЕМЕНО додека вклучен.Батеријата случај нема автоматски да го наполнам телефонот кога батеријата на телефонот работи на ниско ниво.Притиснете на копчето за да почнете или прекинете полнењето.Користете само оригинални Apple Молња полнење кабли и полначи.Други не-брендирани или uncertified производи не се поддржани.Направени од високо квалитетни материјали.ЗАСИЛЕН АГЛИ И СТРАНИ ЗА ЗАШТИТА НА ДИЗАЈН. 360º Целосна Заштита.Заштита на телефонот од испакнатини, гребнатини и прашина.Answer : ___________________________ NOTE : Не го заштитите екранот.Нејзините препорачува да се инсталира екран заштитник.Синхронизација на податоци и полнење без да ја отстраните батеријата случај.Поддршка на Apple молња жица слушалки и Apple Air Pods.ЗАБЕЛЕШКА : за Безжично полнење, брзо полнење или на Apple Car Play НЕ се поддржани.Нејзините не вода-доказ.Полнење и заштита.Вграден-во кратки-коло и overcharge заштита.Додадете 100% екстра животниот век на батеријата.Идеален за хард-работен ден, долги патување и бизнис патување.Оваа батерија случај е само наменета за i Phone 12 Про Max.Нејзините НЕ се компатибилни со i Phone 12 mini, i Phone 12 или i Phone 12 Про.

За производот

Купувачите избираат и