• Свеж
Никогаш не Рѓа Пластични Сунѓерот Носителот, Tomorotec Потоне Caddy Потоне Вшмукување Чаши Лесен Пристап Носителот Туш и Кујна Организатор Брзо се Исцеди Лесно Прикачува

Никогаш не Рѓа Пластични Сунѓерот Носителот, Tomorotec Потоне Caddy Потоне Вшмукување Чаши Лесен Пристап Носителот

DEN 166.80

Од стока
Достапно.

✅ Пластични сунѓерот носителот држи вашиот сунѓерот во место и ви дава лесен пристап до неа во туш или кујна секогаш кога ви треба. ✅ Помага на сунѓерот троши далеку вишокот на вода брзо и правилно и овозможува проток на воздух, да се задржи мувла и лигите далеку. ✅ Брзо и безбедно се придава на било каква рамна и мазна површина.Големина да се одржи речиси секоја редовна големина сунѓер.Чисти, хигиенски и декоративни. ✅ Не монтажа или завртки се потребни.Два назад вшмукување капи дозволи тоа да биде лесно да се применат за да се плочки, ѕидови, фамилии и повеќе. ✅ Еко-пријателски и мулти-функционална.Одлична за одржување на сунѓери, сапуни или други мали додатоци за да ги задржи организиран и корисна.

За производот

Купувачите избираат и