• Свеж
Biotix ДП-1200-9CUS Длабоко-Добро Microplate, 96-Круг Добро, U-Дното, Јасно, Пред-Стерилни, 1.2 ml (Пакување од 50)

Biotix ДП-1200-9CUS Длабоко-Добро Microplate, 96-Круг Добро, U-Дното, Јасно, Пред-Стерилни, 1.2 ml (Пакување

DEN 7827.60

Од стока
Достапно.

Alphanumeric мрежа за да им помогне со примерок идентификација.Notched агол како референтна точка за плоча ориентација.Пластовидно за лесно складирање во замрзнувачи или инкубатори.Земја на потекло : сад.Biotix Длабоко и плочите се изработени од не-се третираат медицински-одделение богородица полипропилен.Овие плочи се функционални во температура се движат од -80 на 121°C со одлична хемиска отпорност.Плочите се во согласност со ANSI/SBS стандарди да се користи со автоматски workstations и може да издржи до 6000 RCF во microplate роторот.

За производот

Купувачите избираат и