• Свеж
П-Закачалка Куки 32 Сет,GIPTIME Лесно Ослободување на Отворено String Светла Завртка Кука Ѕид, Плафон Завртка Куки за Растенијата Кошеви, Ветер Chimes, Птица Внесувач, Божиќ С?

П-Закачалка Куки 32 Сет,GIPTIME Лесно Ослободување на Отворено String Светла Завртка Кука Ѕид, Плафон Завртка

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

Високо Квалитетен Материјал : Направен од цврсти метални материјали, на површина е обложена со бел слој, кои не е лесно да се скрши, рѓа, трајни, windproof или водоотпорна.Безбедност Тока Дизајн : Q-закачалка кука користи безбедност тока дизајн за да се спречи предмети од тресење или да паѓа поради ветер, дожд или други неконтролирани фактори.Лесен за Инсталација : Можете директно да удри во дрво со чекан или завртка во дрво со клуч.И крило орев подводните може да се користи во врска со малку вежба, тоа ќе ви помогне да инсталирате завртка кука повеќе брзо и лесно.Широка Примена : Овие закачалки се погодни за бесење мала тежина објекти,како отворен фестивал светлина string, птица задолжени за хранење телиња, birdhouse, завеси,кабли, синџири, ветер chimes, planters, лустерот и повеќе.Што добивате : Пакет од 32 * П-закачалки со 32 пластични цевки и 1 крило орев возачот.'Рѓа доказ, правец на доказ и времето доказ.Дијаметарот е 0.27 инчи и должина е 4.25 инчи.Овој производ држи над 50 фунти, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Зошто Ви Е Потребна?. 1. Ние ви даде Крило Орев Возачот.Можете лесно може да кука на ѕид со електричен вежба и крило орев возачот. 2. Крило Орев Возачот е компатибилен со сите видови на електрични дупчалки и електрични дупчење tools. 3. Се уште се загрижени за внатрешна декорација?Со нашите куки, може да висат слики, таванот лустери, растенијата flowerpots, декоративен мебел, birdcages, облека закачалки, кујнски прибор, копче за приврзоци и др.во суштина сите затворен приврзоци може да биде задоволен.Дневната соба, бања, кујна и просторијата може да се користи за да се направи вашата соба да изгледа чисти и светли. 4. Вие не мора да се грижите дека овие ѕидови може да се користи, може да се користи за плочки, штици, вар ѕидови, тули, сите што треба да направите е ударна дупка со вежба, ја стави во пластична цевка, и завртка куките во.Сите тие се силни, и вие не мора да се грижите за нив испаѓање.Секоја кука е опремен со посебен пластична цевка, што е доволно за да можете да ја користите. 5. Кога станува збор за Божиќ, овие куки ќе се игра најголема улога, без разлика дали тоа е виси Божиќ светла, или жица полици, или ѕид Божиќ декорација, тоа може да ги задоволи вас, можете исто така да се откажам папагал полици, hummingbird кафези и други домашно милениче загради.Производот име : П закачалка куки.Големина : 2.2*0.98 инч.Главен Материјал : Направен од високо-квалитет на јаглероден челик и обложено со ' рѓа доказ слој, куките се подготвени за години на тешки-должност за секојдневна употреба.Боја : Црна.Погоден за : отворено Светла, капење линија, цвет, birdhouses, завеси, јажиња, синџири, ветер chimes и повеќе.

За производот

Product’s name:
Q hanger hooks Size

Купувачите избираат и