• Свеж
X-DREE 90mm Дијаметар 180mm Висина 1000ml HDPE Пластични Круг Шише Јасно(90mm Diámetro 180mm Altura 1000ml HDPE Botella redonda де plástico transparente

X-DREE 90mm Дијаметар 180mm Висина 1000ml HDPE Пластични Круг Шише Јасно(90mm Diámetro 180mm Altura 1000ml HDPE

DEN 1132.80

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE.Net Тежина : 91g; Пакет Содржина : 1 x Пластични Шишиња.Главната Боја : Clear; Капацитет : 1000ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 53mm/2.1"(Diámetro interno де ла бока : 53 mm / 2.1' '.Вкупната Големина (Прибл.) : 90 x 180mm/3.5" x 7.1" (D*H)(Tamaño општи (aprox.) : 90 x 180 mm / 3.5' 'x 7.1' '(D * H). 90mm Дијаметар 180mm Висина 1000ml HDPE Пластични Круг Шише Clear Made на HDPE Пластични material It се користи во многу области.Завртка запечатување капак штити frome истекување.Опис на Spanish90mm Diámetro 180mm Altura 1000ml HDPE Botella redonda де plástico transparente País де Fabricación : КИНА; Материјал : HDPEPeso neto : 91g; Contenido del paquete : 1 x Botella де plástico Color директорот : Claro; Capacidad : 1000ml Diámetro interno де ла бока : 53 mm / 2.1' 'Tamaño општи (aprox.) : 90 x 180 mm / 3.5' 'x 7.1' '(D * H).

За производот

Купувачите избираат и