• Свеж
Trimax T665LY Појачани Метал Диск Заклучување - Жолта 10мм Pin (со Долго Грло) со Торбичка & Потсетник Кабел

Trimax T665LY Појачани Метал Диск Заклучување - Жолта 10мм Pin (со Долго Грло) со Торбичка & Потсетник Кабел

DEN 887.76

Од стока
Достапно.

TRIMAX Корпорација е водечки светски заклучување на производителот обезбедување на клиенти висок квалитет на производите преку иновативен дизајн. 10 mm игла (со долго грло).Солиден диск за заклучување е закоравен да се спротивстави на сечење, пила и длето напади.Карактеристики висока безбедност и анти-вежба круг за заклучување на јадра.Вклучува бесплатно носат торбичка и слободен диск за заклучување потсетник кабел.Вклучува екстра мини светло копче за 3 клучеви вкупно.Trimax T665 LY На T665 LY е закоравен метал роторот / диск заклучување со 10 mm игла (со долго грло) во жолта и вклучува носат торбичка и диск заклучување потсетник кабел.Потсетување кабел овозможува да не се обиде да вози со заклучување уште во место.Роторот / диск заклучување обезбедува дополнителен слој на заштита за вашиот мотор.TRIMAX го прави светот најтешките се заклучува.Преку додадена вредност инженерство и дизајн, TRIMAX е посветена на производ иновации што држи до највисоките стандарди за квалитет.TRIMAX обезбедува максимална безбедност за морски, приколка и забавува, RV, перформанси камион, моќта на спортот и велосипед апликации.Тестирани.Тешко.TRIMAX.

За производот

Купувачите избираат и