• Свеж
Силиконски Палецот Стап Зафат Капа Џојстик Thumbsticks Капи Покритие за PS4 Xbox Еден PS3, Xbox 360 PS2 Игра Контролори - 4 x Белата Черепот

Силиконски Палецот Стап Зафат Капа Џојстик Thumbsticks Капи Покритие за PS4 Xbox Еден PS3, Xbox 360 PS2 Игра

DEN 1171.20

Од стока
Достапно.

Материјал : Силикон, добра цврстина.Боја : Бела Черепот.Компатибилни Модели : PS4 Xbox Еден Xbox 360 PS3, PS2. Пакетот Вклучува : 4 x Џојстик Капи.Тоа може да додадете удобност да се игра и да прсти од лизгање.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Најдобри желби за вас.

За производот

Купувачите избираат и