• Свеж
VfiVki Езерцето Светла, IP68 Целосна Водоотпорен Базен Светла со Батерија Далечински Управувач, 15 Светла Монистра 16 RGB Боја се Менува LED Магнетни Туш Светла за Забава/Гра

VfiVki Езерцето Светла, IP68 Целосна Водоотпорен Базен Светла со Батерија Далечински Управувач, 15 Светла Монистра

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Светлината Батерија : 3 х АА батерија на светлината (не се вклучени).Сите магнети ќе не ' рѓа, како сите тие се совршено затворен во ПРЕДВОДЕНА базен светла. Силна Магнетна Сила и Вшмукување Моќ : 5000 Гаус моќен магнет + 4* 25мм надгради големо вшмукување чаши може да се направи подводни светлина цврсто adsorbed во базен како октопод.Дали би сакале да светне вашиот отворен базен и неговата околина на начин на кој е економски?Сакате да се обезбеди некои уникатни декоративни осветлување за вашата свадба, Божиќ партии, и други настани?Можеби сакате да ја истакнете вашата цветни аранжмани, риба резервоар, или акцент другите аспекти на вашата градина и дома décor.Водоотпорен Ниво : IP68 целосна водоотпорен.Производ Големина : 3.Даде навистина волшебно се чувствуваат на вашата свадба приеми и базен партии со овие подводни LED светла од Vfi Vki.Место нив во вашиот вазни и чинии да ги красат вашата цветни аранжмани, или да ги користите во вашиот отворено базени и езерца да светне вашиот страни и акцент вашиот дом décor.Совршен showpieces на свадби, забави и други настани, Vfi Vki е подводни LED светла се еден од најдобри производи на нивниот вид таму денес. 【15 Светла LED Светилка Монистра со 16 RGB Боја на Промени 2 yeas слободна замена за квалитетот на производот прашање; животниот Век брза услуга на клиентите.Секој Vfi Vki базен светла имаат 1 * голем вграден во магнет и 4 * оптимизиран големи силика гел вшмукување чаши, имаат посилен вшмукување од други базен Led светла.Најновите водоотпорен 15 Led диоди подводни светилки во 2021 ќе ви донесе прекрасно искуство!.Да им обезбедиме на нашите клиенти добар објект со подобро искуства, Vfi Vki има изведено насочени надградби и подобрувања на базен светла според потребите на клиентите.Vfi Vki е посветена на подобрување на вашиот квалитетот на животот!.Тие се сврти и исклучување лесно, и се батерија-powered – користење на квалификуван АА батерии трае 60-120 часа, и замена на батериите е супер лесно.RF Далечински Батерија : 1 x CR2025 Копчето Мобилен батеријата (вклучуваат).Препорачливо. Осветленоста s Подводни LED Светла!.LED Светло Извор : 15pcs SMD RGB супер-светли LED чипови.Тогаш сте во среќа!Нашите подводни LED светилки може да се користи за сите овие цели и повеќе.Зошто е ова подводни led светла совршен за вас?.

За производот

Product Size:
3.35in *1.38in Material

Купувачите избираат и