• Свеж
X-DREE 100ml Пластични Refillable Тесен Устата Течни Складирање Шише Сад Браун 2 парчиња(Contenedor де botellas де almacenamiento де cosa де бока estrecha rellena де plástico де 100 ml Marrón 2 парчиња

X-DREE 100ml Пластични Refillable Тесен Устата Течни Складирање Шише Сад Браун 2 парчиња(Contenedor де botellas

DEN 566.40

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE Plastic.Net Тежина : 41g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Пластични Шишиња.Главната Боја : Кафена; Шише Волумен Капацитет : 100ml / 3.4 оз.Шише Големина : 96 x 46mm / 3.8" x 1.8" (H*D)(Tamaño де ла botella : 96 x 46 mm / 3.8' 'x 1.8' '(H * D).Устата Внатрешна Кол. : 18mm/0.71"(Diámetro interno де ла бока : 18 мм / 0.71' '. 100ml Пластични Refillable Тесен Устата Течни Складирање Шише Сад Браун 2pcs Cylinderical тело, screwcap, дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање.Направени од Високо Густина Полиетилен (HDPE), сигурен и издржлив пластика.Широко се користи во различни храна фабрика, хемиската фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Погоден за течни, reagent и примерок чување.Скала на шишето се корисни за мерење.Опис на Spanish Contenedor де botellas де almacenamiento де cosa де бока estrecha rellena де plástico де 100 ml Marrón 2pcs País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico HDPEPeso neto : 41 g; Contenido del paquete : 2 piezas x botella де plástico Color директорот : marrón; Capacidad де volumen де ла botella : 100 ml / 3.4 oz Tamaño де ла botella : 96 x 46 mm / 3.8' 'x 1.8' '(H * D) Diámetro interno де ла бока : 18 мм / 0.71' '.

За производот

Купувачите избираат и