• Свеж
GG Гранд Општи 67290 Хром Долго Цртичка Завртка со Килибар Кристално за Kenworth 2001 До

GG Гранд Општи 67290 Хром Долго Цртичка Завртка со Килибар Кристално за Kenworth 2001 До

DEN 151.20

Од стока
Достапно.

Хром позлатен цртичка завртки со Килибар кристално на врвот за Kenworth.Материјал - хром позлатен.Се Вклопува Kenworth 2001-2005. Единица & Пакет - се Продава по пар, carded за прикажување.Големиот Општ е водечки производител и дистрибутер на висок квалитет на камион додатоци со широк избор на ТОЧКА одобрени осветлување производи, chrome додатоци и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и