• Свеж
2013-2018 2019 2020 Dodge Рам 1500 2500 3500 Uconnect Екран на Допир за Автомобил Екранот за Навигација на Екранот Заштитник, RUIYA HD Јасно КАЛЕНО СТАКЛО Автомобил Во Цртичка Екран со некој

2013-2018 2019 2020 Dodge Рам 1500 2500 3500 Uconnect Екран на Допир за Автомобил Екранот за Навигација на Екранот

DEN 254.40

Од стока
Достапно.

СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА,9 H Цврстина и 0.25 mm Дебелина,ова стакло покрие одржува допир можностите на вашиот GPS navigator, додека обезбедување на подобар мазна допирање чувство,Анти-Нула & Анти-експлозија.ОСТРИ И ЈАСНИ ВИЗУЕЛНИОТ.Инсталирање на екранот на поклопецот не ќе влијае на бојата, иконата за големина на екранот на допир и можностите на вашиот GPS екранот.Тоа само ќе го задржи безбеден од прашина, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти, итн.НЕМА ПОВЕЌЕ ОТПЕЧАТОК SMUDGES.Помешани со oleophobic слој, кој repels масло лево од вашиот отпечатоци од прсти и додава дополнителен мазност на навигација на екранот.ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ ЗА ПРЕЦИЗНО ОДГОВАРА.Нема потреба да се намали на рабовите, како што е компатибилен со 2013-2015 2016 2017 2018 2019 2020 Dodge Рам 1500 2500 3500. УЖИВАЈТЕ ВО КАВГА-БЕСПЛАТНО ЧИСТЕЊЕ.Да се задржи вашата GPS екран заштитник јасно и нема прашина, едноставно да го избрише тоа со микрофибер крпа.Не треба да се користи штетни супстанции за чистење.

За производот

Купувачите избираат и