• Свеж
QIANLI Телефон Екран Поправка Алатки Прилагодливи Стеги за Прицврстување на Клипот Алатки Компатибилен за Одредување на Екранот Подигне Мобилен Телефон, iPhone, Samsung, iPad

QIANLI Телефон Екран Поправка Алатки Прилагодливи Стеги за Прицврстување на Клипот Алатки Компатибилен за Одредување

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

1 : Стега устата големина може да се прилагоди од страна на ротирање на knob да се вклопат за повеќето телефон и таблет компјутер. 2 : Гума соочи внатре помош нема шанса да го изгребат екранот на телефонот. 3 : им Помогне на заменува нов екран во своето право место, не булбус или да потоне. 4 : Направи го екранот за да се заеднички со рамка совршено. 5 : Квалитет метал направи, многу издржливи и построги од оние во пластика.Qianli i Clamp Телефон LCD Екран Поправи Прилагодливи Тела Клип Метал за Прицврстување на Менгеме Алатки за i Phone, i Pad Таблет PC Repair Тела Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет 2. Разноврсна екран за прицврстување на менгеме клип 3. Се стега устата големина може да се прилагоди од страна на ротирање на knob да се вклопат за повеќето телефон и таблет компјутер 4. Гума соочи внатре помош нема шанса да го изгребат екранот на телефонот 5. Се користи за да се стега поправи вашиот уред. 6. Помогне да ја замени нов екран во своето право место, не булбус или да потоне. 7. Направи го екранот за да се заеднички со рамка совршено. 8. Квалитетот метал направи, многу издржливи и построги од оние во пластика.Спецификации : Производ материјал : алуминиум Производ големина : 38x29x18(mm); Прилагодливи опсег : 5-11mm Пакет вклучуваат : 1x Qianli i Clamp сет (4pcs внатре).

За производот

Купувачите избираат и