• Свеж
2013-2018 Dodge Рам 1500 2500 3500 Uconnect Екран на Допир за Автомобил Екранот за Навигација на Екранот Заштитник, RUIYA HD Јасно Калено Стакло Автомобил во Цртичка Екран со некоја Заш?

2013-2018 Dodge Рам 1500 2500 3500 Uconnect Екран на Допир за Автомобил Екранот за Навигација на Екранот Заштитник,

DEN 3240.00

Од стока
Достапно.

СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА,9 H Цврстина и 0.25 mm Дебелина,ова стакло покрие одржува допир можностите на вашиот GPS navigator, додека обезбедување на подобар мазна допирање чувство,Анти-Нула & Анти-експлозија.ОСТРИ И ЈАСНИ ВИЗУЕЛНИОТ.Инсталирање на екранот на поклопецот не ќе влијае на бојата, иконата за големина на екранот на допир и можностите на вашиот GPS екранот.Тоа само ќе го задржи безбеден од прашина, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти, итн.НЕМА ПОВЕЌЕ ОТПЕЧАТОК SMUDGES.Помешани со oleophobic слој, кој repels масло лево од вашиот отпечатоци од прсти и додава дополнителен мазност на навигација на екранот.ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ ЗА ПРЕЦИЗНО ОДГОВАРА.Нема потреба да се намали на рабовите, како што е компатибилен со 2013-2018 Dodge Рам 1500 2500 3500. УЖИВАЈТЕ ВО КАВГА-БЕСПЛАТНО ЧИСТЕЊЕ.Да се задржи вашата GPS екран заштитник јасно и нема прашина, едноставно да го избрише тоа со микрофибер крпа.Не треба да се користи штетни супстанции за чистење. 2013-2018 Dodge Рам 1500 2500 3500 Uconnect Навигација со Автомобил Екран Заштитен Филм-Сите Околу Заштита за Вашиот Сакан Автомобил Зошто Ви Треба Navagation Екран Заштитник?Како ќе ги користат вашиот автомобил navigator, ќе забележите дека одржувањето на својата сосема нов изглед може да биде одзема време скучна работа.Прекувремена работа, тоа ќе се покрие со отпечаток smudges, прашина, гребнатини, или во најлош случај, случајно одлевање течни или мала гребнатинка на прстен кој минатата животот на екранот.Но, не се секирај!Ние имаме совршено решение за зачувување на нане состојбата на вашата GPS navigator!Она што го Прави ♥RUIYA Навигација со Автомобил Екран Заштитник♥ Стане 's Најдобри Slling? ✔ Јасни и јасно е, удобно чувство на допир загарантирани! ✔ Анти отпечаток, анти нула, анти-експлозија и анти-нафта. ✔ Совршен 0.25 mm дебелина.Одржување на нане состојба на навигација на екранот без да се жртвува неговиот допир, способности, со истовремено подобрување на нејзината нежност и јасност. ✔ Изработени од high-end отпорен на гребење на површината на полимер и помешани со oleophobic слој да се направи тоа отпорна на отпечатоци smudges. ✔ Нема остатоци ќе бидат оставени за навигација на екранот кога ќе го отстранете го поклопецот. ✔ Ако екранот заштитник станува мрсна или валкани, едноставно ги површината со микрофибер крпа и тоа ќе изгледаат сосема нов повторно Нема штетни супстанции за чистење!Кој Автомобили одговара за екран?Тоа е погоден за 2013-2018 Dodge Рам 1500 2500 3500 Uconnect.Напомена : Пред да се направи со цел,да бидете сигурни дека вашиот екран е оригинален тип.Кога ќе го инсталирате на заштитник,pls се стави на вшмукување на аголот на тоа.Ние, исто така, ја прифати изменуваат,pls кажете ни го вашето барање.

За производот

Купувачите избираат и