• Свеж
Siemens 3SX1 335 Цврста Состојба Преоптоварување Реле Механички Ресетирате Продолжување Клипот, S00-S10/S 12 Контактор Големина

Siemens 3SX1 335 Цврста Состојба Преоптоварување Реле Механички Ресетирате Продолжување Клипот, S00-S10/S 12

DEN 156.48

Од стока
Достапно.

Продолжување клипот за 3 RB2 цврст-држава преоптоварување реле.За употреба помеѓу pushbutton и unlatching копчето на реле.CE согласност за обезбедување на квалитетот.Земја на потекло : сад.Siemens произведува електронски производи за автоматизација на зграда, индустриски дискови, осветлување, енергија генерација, медицинска опрема, и железнички превоз.Компанијата, основана во 1847 и со седиште во Германија, ги исполнува Меѓународните Стандарди Организација (ISO) стандарди 14001, 9001 и ТС 16949.

За производот

Купувачите избираат и