• Свеж
Strappy Спортски Градници за Жени Wirefree Crisscross Секси Поместена Симпатична Спортски Градник за Јога Салата Wokout

Strappy Спортски Градници за Жени Wirefree Crisscross Секси Поместена Симпатична Спортски Градник за Јога Салата

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

80% Најлон, 20% Spandex.Еластична затворање.Рака Мие Препорачува или Машина за Миење со Перење Торба.Факултативна Големини : ве Молиме големина нагоре или се однесуваат на нашата големина водич.S одговара за 30 A 30 B 30 C 30 D; М одговара за 32 A 32 B 32 C 32 D; L одговара за 34 A 34 B 34 C 34 D; XL одговара за 36 A 36 B 36 C 36 D 36 DD, XXL одговара за 38 A 38 B 38 C 38 D 38 DD.Удобно ткаенини : 80 проценти Најлон и 20% Spandex материјали се еластичен, влага wicking и супер меки, да ви даде топол сит дише одговара дека го намалува градите тресење и ги покажува вашите интензивна шармантна слика додека го држите вие свежи и суви додека вежбате.Прилагодливи Крстот Назад Градник : крстот назад дизајн може да се покаже вашата убава фигура и да бидете секси и кул цело време.Со 4 крст и еластична ремени, ова поместена strappy спортски градник може да ви даде еден поширок спектар на предлози кои ќе ви пресврт со леснотија додека вежбате.Поместена кука-и-око затворање на врати се направи полесно за вас да се стави на и полетување.Отстранлив Влошки : Оваа секси тренингот градник доаѓа со монтажни влошки, кои се лесно да се извади и да се стави во.Купот влошки се направени од гума за џвакање, дише и мека ткаенина, тешко е да се излезе и да се распадне во вода.СОВЕТИ : за Да ја задржите формата, миење на рацете се препорачува.Тренингот & Секојдневниот Градници : Ова се жените activewear градник карактеристики стабилна најлон-spandex структура која обезбедува медиум поддршка за одлична форма задржување, долготрајна удобност, безбедност за жените, трчање, Јога, фитнес центар, фитнес, јава.Тоа е исто така погоден за жени секојдневно носат или спиење.Оди добро со различни видови на остварување на облека.

За производот

Купувачите избираат и