• Свеж
Сабо Чевли за Жени Лето Гроздобер Кожа Шупливи Надвор Шиење Затворени Пети Ретро Тока Оркестарот се Лизга На Буци Ниски Потпетици Оптоварување Влечки Маски Сандал

Сабо Чевли за Жени Лето Гроздобер Кожа Шупливи Надвор Шиење Затворени Пети Ретро Тока Оркестарот се Лизга На

DEN 664.80

Од стока
Достапно.

Гумен ѓон. ✔ Карактеристики : Удобно маски сандали лесни кожа clops разноврсна рамни сандали класичен size 8 флип-апостолки флексибилни сандали полесно да се вклучено исклучено станови сандали, носат-отпорни, големина 9 флип-апостолки водоотпорен сандали трајни сандали cushioned footbed удобно сандали станови сандали влага-абсорбента големина 10 сандали не се лизга гумени сандали, големина 11 сандали со комфор.Совет стилски дизајн, очите, личност,Ние имаме повеќе големини дизајн за Вас и вашето семејство или љубовник Или пријатели select4.Објектот Специфични : Пол : Women Upper Материјал : PUSole Материјал : PUSuitable Повод : Leisure Scenes : Outdoor Style : Случајни,Simple Toe Стил : Тркалезна Toe Heel Висок Стил : Wedges Closing Метод : Лизга On Shoes Висока Пета : 3cm/1. ✔ Материјали : Направен од висок квалитет на СТП+гумени материјали да се носат, како летото clops станови сандали ретро шиење шупливи надвор ѕиркаат пети сандали лизга-на сандали начичкана muless секојдневен круг пети рамни сандали size 8 dressy сандали отвори toed тока оркестарот сандали strappy сандали лак поддршка чевли дише чевли бенд флип-апостолки глуждот рака сандали прилагодливи чевли плажа големина 9 сандали dressy Станови жените чевли.Лесни одење чевли,Погодно тока рака дизајн,Cushioned selectinsole,мода и индивидуалност.

За производот

Купувачите избираат и