• Свеж
Luseta Keratin Шампон Мазнење & Хранлива Формула 33.8 Fl.

Luseta Keratin Шампон Мазнење & Хранлива Формула 33.8 Fl.

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

Сулфат, фосфат, & paraben слободни.Протеини работа да се заклучи во влага длабоко во секое влакно.Помага во спречување на натамошно кршење и оштетување.Додава сјај и сила за sleeker коса.p H 5.5 - 6.6. Luseta Keratin Шампон Мазнење & Хранлива Формула 33.8 Fl.Ексклузивен спој на keratin протеини и пченица протеини, Luseta Keratin Шампон и Балсам Серија помага да се трансформира во вашата коса во свилен мазна брави со ставање на изгубени протеини (поради возраста и хемиски услуги) назад во косата.p H 5.5 - 6.6.

За производот

Купувачите избираат и