• Свеж
Funtopia Пластични Училиште Снабдување Кутија, Уметност и Занает, Складирање Кутија, Алатка Кутија за Деца, Деца, Складирање Сад и Случајот со Latch и да се Справи, Совршен

Funtopia Пластични Училиште Снабдување Кутија, Уметност и Занает, Складирање Кутија, Алатка Кутија за Деца,

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

Симпатична складирање кутија специјално дизајниран за деца.Организатор за Деца' Предмети : Организирање на уметнички и занаетчиски предмети, stationeries, играчки, прва помош комплет, риболов tackles, пливање колекции, и други мали предмети.Преносни да се Оди : Дали однесе на училиште, фати авион, оди кампување, или да го собере во едно училиште торба, вашите млади деца буквално може да се земе тоа да речиси сите прилики.Заклучување обезбедени Тежина : 6.35 мл / 180 g; Материјал : Полипропилен.Грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција.За 12 месеци по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ на средствата.Организирање на Објектот Листата : Играчки : играчка тули, автомобили, загатки, картички, стек-up чаши, боја тесто соединенија, градежни блокови, и повеќе; Stationeries : владетели, пенкала, изтривалка, sharpeners, тетратки, хартија, клипови, ленти, лепливи белешки, staplers, ножици и повеќе; Уметност Прва Помош Комплет Закуски : чипс, колачи, чоколадо, ореви, бонбони, и повеќе; Други мали предмети : пливање колекции, кеси за отпадоци, риболов tackles и повеќе.Карактеристики : Материјал : ПП (Полипропилен) Боја : Сина Тежина : 6.35 мл / 180 g Димензии : 8.46 × 4.92 × 4.13 во / 215 × 125 × 110 mm Внатрешен Дизајн : Без Фах Забелешка : ве Молиме забележете дека поради осветлување и компјутер на екранот, таму може да биде мала разлика во боја со вистински производ која ќе ја примите.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.

За производот

Купувачите избираат и