• Свеж
Connex DP8500106 366 Парчиња-Разни Големини-Леќа Глава-PH Филипс Вози-Целосна Темата-Galvanised-Вклучува Ореви/Завртки Сет/Асортиман Кутија, Различни

Connex DP8500106 366 Парчиња-Разни Големини-Леќа Глава-PH Филипс Вози-Целосна Темата-Galvanised-Вклучува Ореви/Завртки

DEN 534.48

Од стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.Практичен сет : 366-парче асортиман се состои од метрички навој завртки и навртки.Погоден за сите метални врски, кои имаат counterthread.Оптимална опрема за дома, хоби и работилница.Организираниот : сместен во практични и обновливи пластична кутија со прикажување на прозорецот, уредни и чисти складирање, брзо сортирање по употребата, компактна големина е лесно да се продавница.Висок квалитет на обработка : galvanised за употреба во затворени простории и на отворено, Филипс диск за цврсти моќ на трансмисија и безбедна нарезници, леќа главата облик го спречува навлегувањето во работното парче.Кутија содржина : 183 x тема завртка леќа глава : M3 x 10 милиметри, M3 x 12 mm, M4 x 10 милиметри, M4 x 12 mm, M4 x 25 mm, М5 x 25 mm, М5 x 25 mm, М5 x 25 mm, М5 x 25 mm, М5 х 30 mm, M6 x 12 mm, M6 x 19 мм, M6 x 19 мм, M6 x 25 mm, M6 x 25 mm, 6 x 3 хексагонална орев.Навој завртки асортиман на PH вредноста, 366-парче карактеристики на производот : во мали делови прегради, пред подредени тема завртки и навртки со Филипс диск за подобра моќ на трансмисија, galvanised за добра заштита од корозија, складирање во практична пластична кутија, транспарентен капак за добар преглед на прв поглед, погоден за различни завртка конекции, содржината : 183 x навој завртка леќа главата, PH, galvanised M3 x 10 милиметри (40 парчиња) · M3 x 12 mm (30 парчиња). 12 mm (25 парчиња) · M4 x 25 mm (12 парчиња) · М5 x 19 мм (12 парчиња) · М5 x 25 mm (10 парчиња) · М5 х 30 mm (12 парчиња) · M6 x 12 mm (20 парчиња) · M6 x 19 мм (12 парчиња) · M6 x 25 mm (10 парчиња) 183 x Хексадецимален орев цинк позлатен М3 (70 парчиња) · М4 (37 парчиња) · М5 (34 парчиња) · M6 (42 парчиња).

За производот

Купувачите избираат и