• Свеж
WSZJJ Преносни Зголемувачот,Џеб лупа, за Читање на Книги, Весници и Списанија Inspectio

WSZJJ Преносни Зголемувачот,Џеб лупа, за Читање на Книги, Весници и Списанија Inspectio

DEN 1524.72

Од стока
Достапно.

Висок-квалитет рамка структура, цврсти и издржливи, со цел да биде лесно да се носат.Исклучителна изработката е едноставна и дарежлив, целокупната убавина не е изгубена, а на рака се чувствува удобно.Ергономски безбеден дизајн, удобен операција, долго читање време, без замор.Читање рачен лупа е совршен за вашиот дом, канцеларија, патување или студио каде што ви треба.Квалитет лупа за стари лица.Исто така е идеален за луѓето со ниски визија или оштетување.Оваа лупа, стакло оптичка леќа обезбедува јасно е дека унапреди секој детаљ за време на читањето книги, весници, мапи, накит или мали објекти.Да ви даде поголема видите па може да се види повеќе во исто време.Леќи на камерата : 60mm Width : 65mm Net тежина : 45 grams Number на производи по пакет : 1 Convenient : Мини симпатична, дланка-големина, преносни, 360 ° на ротација лесен за употреба, лесно да се стави во џеб и го носат истиот со вас било каде.Широк апликации : леќи, погоден за стари лица за да ја прочитате, студентите да научат експерименти, антички љубовници, отворен за палење, благодарност на слики и .Флексибилен Дизајн : уникатен дизајн за лесно отстранување на зголемувачот, и со здрав рамка кожа заштита, можете да го носат овој мини лупа никаде без да се грижиш за тоа се скршени или излитен.Висок Квалитет на : квалитетот на кожа и анти-носат внатрешен слој за заштита на леќи; Кожа е мека и еластична, не грижете се за леќи' носи.

За производот

Купувачите избираат и