• Свеж
Greenbriar Меѓународни Мали 7 Четвртиот (1.75 Литри) Отпад во Кошница корпата за Ѓубре

Greenbriar Меѓународни Мали 7 Четвртиот (1.75 Литри) Отпад во Кошница корпата за Ѓубре

DEN 153.36

Од стока
Достапно.

Има 7-quarts (или 1.75 литри) на отпадот.идеален за поднесување вашата Junk Mail.Доаѓа во Бела боја.Доаѓа во рака во Кујната, Бањата или во спалната соба.Одлично за статистика, како и. 7-qt.овална wastebaskets се вклопуваат добро со малите места!Неутрален бела пластика надополнува било décor и нивната големина е совршена за канцеларии и бањи!Секој wastebasket мерки 10½x6x9¾".

За производот

Купувачите избираат и