• Свеж
Maveek 2 Ролни Електрични Лента 50mm15m Силикони Водоотпорен Поправка Изолација Ленти, Црни и Бели

Maveek 2 Ролни Електрични Лента 50mm15m Силикони Водоотпорен Поправка Изолација Ленти, Црни и Бели

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Должина : 15 милиони / 50feet / 600inches; Широк : 50mm / 0.16 нозе / 1.96 инчи.Електрични лента постави : 2 ролни со добар квалитет црна и бела лента.Направен од Дебела & Силна ПВЦ, стапови многу добро, добар квалитет и издржливи, леплива.Одговара за внатрешна и надворешна, изолација заштита на електрични жици и се подигнат во автомобилската индустрија.Се користи за електрична изолација, како и разни други користи во целиот дом.Боја : 1 W1 B.

За производот

Купувачите избираат и