• Свеж
Бебе Девојка постара Сестра, Облека Деца Флорални Кавга Ракав Кошула Еластичен Појас Тексас Панталони Искинатите Фармерки 2 ПАРЧИЊА Облека Сет

Бебе Девојка постара Сестра, Облека Деца Флорални Кавга Ракав Кошула Еластичен Појас Тексас Панталони Искинатите

DEN 143.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ✿ МАТЕРИЈАЛ : Цвет Кавга Т-Маица материјал е памук мешавина, мека и дише, носи вашето бебе девојки удобно чувства.Увезени.Рака Мие Само. ✿МОДЕН ДИЗАЈН : Кавга и цветни "постара сестра" печати врвен дизајн со искинатите фармерки, симпатична и модерен.Ние сме сигурни дека вашата мало девојче ќе сака оваа Флорални Панталона Постави и таа нема да сакате да го исклучите. ✿Искинатите Фармерки за Децата, висок половината искинале тексас панталони, потресени се повлече на фармерки со две џеб, водат ткаенина помогне лесно облекување.Fashional мало девојче зимска облека, сигурни да се добие многу комплименти кога за тоа. ✿ ГОЛЕМИНА : За Деца на Младата Детска облека бебе девојчиња 12-18 МИЛИОНИ, 18-24 M, 2-3 T, 3-4 T,4-5 T. ✿ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Најдобар подарок за вашиот симпатична бебе девојка , редовно се вклопуваат, удобен за носење, погодна за многу прилики, како секојдневен, партија, семејството партии, роденден партии,бебе слика ,бебе туш подароци,божиќ, нова година,церемонија, фотографија, фестивал,костимот партии, тематските партии, секојдневниот живот итн. ✿Трендовски 2 парчиња облека сет вклучуваат 1 x кавга кошула+ излитен тексас панталони.Ok (ок) за машина за миење и рака мие, ви препорачуваме да користете торба за перење кога се избере машина за перење.Големина : 2-3 T | Боја : Роза Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

За производот

Купувачите избираат и