• Свеж
Планината-Тоа! Премиум Таванот Планината ТВ Заградата | Прилагодливи LCD ТЕЛЕВИЗОР Таванот Планината за 23-42 инчен Рамен Екран Телевизори | Повеќе VESA Модели | Max Тежина

Планината-Тоа! Премиум Таванот Планината ТВ Заградата | Прилагодливи LCD ТЕЛЕВИЗОР Таванот Планината за 23-42

DEN 1343.76

Од стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ТАВАНОТ ТВ МОНТАЖА - Ова виси на ТВ планината одговара на повеќето 23 42 инчен рамен екран Телевизори со 400mm, 200mm, и 100mm VESA модели (или комбинација модели т.е. - 400x200).Максимална ТВ тежина тоа може да се одржи 110 Кг.ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА - Ова виси на ТВ планината ви овозможува лесно да се прилагоди прикажување на екранот со 360 степени зглобот и на екранот агол на навалување надолу 25 степени.Се минимизира екран сјајот и да го поставите совршен агол на екранот за да го добиете максимумот од вашиот ТВ.TELESCOPING ТАВАНОТ ТВ ЗАГРАДАТА - Поставено на таванот ТВ планината пол висина за да одговара на вашиот простор, за да се зголеми или намали виси на ТВ екранот.14-инчен опсег со 8 висина прилагодување е 22 инчи во својата најкратката должина и 36 инчи во својата најдолго.Одлично за дневни соби, ресторани, барови, јавни отворени простори или за употреба на отворено.КАБЕЛ за УПРАВУВАЊЕ со Интегрирани жица помине-throughs во таванот ТВ пол планината скрие и се кријат на глас.Стилски покрие плоча крие инсталација завртки за чиста завршница.ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА - Следете чекор-по-чекор упатство и сеопфатен инсталација комплет вклучувајќи ги и сите хардвер потребен за да се зацврсти вашиот ТВ на вашиот плафон планината и се качи на таванот.Треба да се качи на вашиот ТВ до плафон?Недостаток на ѕид простор?Сакате да го надградите вашиот можности за забава во вашиот дом или ресторан, бар?.МВР-506 виси на ТВ планината е совршено решение за монтирање на ТВ со рамен екран на таванот.Оваа премија таванот ТВ монтажа е наменет за безбедно и чисто инсталирате повеќето рамен екран LED, LCD, OLED, и 4 K Телевизори меѓу 23 42 инчи со максимална тежина капацитет од 110 килограми.

За производот

Купувачите избираат и