• Свеж
Emerson Таванот Фанови LK71LEDDBZ Килибар Пергамент LED Светло Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа

Emerson Таванот Фанови LK71LEDDBZ Килибар Пергамент LED Светло Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа

DEN 3840.00

Од стока
Достапно.

Потресени Бронза заврши таванот светилка нуди елегантна осветлување опција за вашиот прилагодлива Emerson фанови.Намалување на трошоците за енергија со lk GLO Серија Led диоди, нашите најдолго трае и повеќето енергетски ефикасни тавански вентилатор, светло тела.Вклучува 1, 16-вати ПРЕДВОДЕНА од низа за да додадете некоја возвишеното сјај.Овие таванот светлина тела мерка 12-1/2-инчи, широк од 4-1/2-инчи висок.Погоден за внатрешна таванот навивачите и за влажни локации (кога се користи со WLP100).

За производот

Купувачите избираат и