• Свеж
Лицето Кревање за Нега на Кожата на Лицето Убавина Машина - Салон и за Домашна Употреба

Лицето Кревање за Нега на Кожата на Лицето Убавина Машина - Салон и за Домашна Употреба

DEN 10239.84

Од стока
Достапно.

Карактеристики : По Снимен На Точка,Брзо Расте,Се Ефикасни.Muti-за Употреба : U може да го најдете во салон за убавина,спа,или дома.Производ Параметри Модел Бр. : A0223 Обраснат Убавина Машина Влезен Напон : 110 V. 50 Hz~60 Hz Моќност : 300 W.

За производот

Купувачите избираат и