• Свеж
2pc Црвена Чанта Одлуки - DIY Рачка, Материјали Рачки, & Чанта, Галантерија

2pc Црвена Чанта Одлуки - DIY Рачка, Материјали Рачки, & Чанта, Галантерија

DEN 297.36

Од стока
Достапно.

Ширина 10 mm.Должина 1,2 m.Дебелина 2,7 mm.Еко Кожа ремени да се направи чанти се справува.Тие се добар и цврст.Можете или да се шие на нив, или со помош на snap куки pin нив да чанта.Ширина 10 mm Length 1,2 m Thickness 2,7 mm Eco Кожени ремени да се направи чанти се справува.Тие се добар и цврст.Можете или да се шие на нив, или со помош на snap куки pin нив да чанта.

За производот

Купувачите избираат и