• Свеж
Клуб Автомобили Преседан (2007-2021) Голф Количка Систем за Звук | (4) 6.5 Froghead RGB LED Звучници, Bluetooth Предавател, и Алпска Powerpack Amp

Клуб Автомобили Преседан (2007-2021) Голф Количка Систем за Звук | (4) 6.5 Froghead RGB LED Звучници, Bluetooth

DEN 3814.80

Од стока
Достапно.

FROGHEAD ИНДУСТРИИ ГОВОРНИЦИ : Ние исклучиво наменети овие 6.5" ПРЕДВОДЕНА RGB отпорен на вода јазик да се овозможи НА најдобар квалитет на звукот на пазарот!.BLUETOOTH ПРИМАЧОТ : ПОМОШЕН влез и USB полнењето, лесно да се спарите, и совршен за цената!.САМО СОДРЖАНИ ЕДИНИЦА СО ХАРДВЕР ВКЛУЧЕНИ : Froghead assembles нашите системи во куќата и бродови со сите хардвер, моќ жици, и осигурувачи за лесна инсталација.Никогаш не се грижите за водење на вашата батерија надолу додека вашиот компјутер е во складирање, изградена во switch намалувања моќ.ОТПОРЕН на ВОДА, ИЗДРЖЛИВ И УВ СТАБИЛНА : Сите делови се морските одделение, со цел да го издржат години на солиден надворешна употреба.Минималната дебелина на 5/16 на една педа и ќе не flex.Froghead Индустрии ги користи најдобрите HDPE да се спротивстави на гребнатини и исчезнува.PRODUCT OVERVIEW : Ова Froghead Индустрии самостојна медиуми конзола доаѓа во комплет со (4) 6.5" Froghead Индустрии RGB LED отпорен на вода јазик, морски купола светлина, Bluetooth приемник (со ПОМОШЕН влез и USB конектор), и Алпска Power Pack засилувач.HDPE домување штити вашиот систем за сите ваши авантури напред!ЗАБЕЛЕШКА : Ако инсталирате овој систем за звук во електричен количка, напон редуктор е потребно.Се ВРАЌА : 35% restocking такса ќе се спроведува на сите враќа.Оваа restocking такса може да се зголеми до 50% ако производот врати е не во нова состојба тоа беше предаден во.Производот е класифициран како returnable кога ги исполнува следниве услови : Производот е во "Како Нов" состојба.Производ додатоци и хардвер се во "Како Нов" состојба.Има Валидна се Врати во Промет Број Издадени од Froghead.Беше донесено во изминатите 14 дена.За да дискутираат за тоа дали или не вашата нарачка е прифатлив за возврат, повик 1-(844) 376-4432.

За производот

Купувачите избираат и