• Свеж
Мачка Туш Завеса, Смешни Мачка Јава Ајкула Океанот Туш Завеса во Собата, Сина Морска Риба Корални Бања Завеса, Ткаенина Водоотпорен Бања Оркестарот со 12Hooks, 69X70IN

Мачка Туш Завеса, Смешни Мачка Јава Ајкула Океанот Туш Завеса во Собата, Сина Морска Риба Корални Бања Завеса,

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Големина : Смешни мачка туш завеса со океанот дизајн, 69 x 70 инчи, оваа големина одговара на повеќето бањи.Добар квалитет : Нашата мачка океанот туш завеси се изработуваат од полиестер, водоотпорен материјал, тие се многу лесно да се чисти и издржливи, погоден за долгорочна употреба.Лесен за чистење : Смешни мачка туш завесата може да се мијат со раце или машина во ладна вода.Нивната боја не избледуваат лесно.Погоден за куќи, станови, домови и други места за употреба.Buttonholes и куки : Buttonholes и куки да може лесно да се откажам вашиот смешно мачка туш завеса на род, тоа е многу лесен за употреба.Креативен дизајн : мачка и ајкула шема прави смешни мачка туш завеса изгледа многу интересна и смешна.Креативни модели се направи вашата бања изгледаат стилски и убави.Нашата мачка туш завеса е одличен избор за бања оркестарот.Ако сте преземање туш, ќе треба туш завеса за да се задржи водата од јавните,нашите смешни мачка туш завеса со ајкула и корални шема ви овозможува да декорирате вашиот бања и чувајте го сув без трошење многу пари.Смешни мачка туш завеси ние произведуваме се многу стилски и издржлив.Одлични графички дизајн и квалитет ќе направат вашиот туш подобро доживување.Овие мачка туш завеси се исто така многу практични.Нашите смешни мачка туш завеси за бања се направени од полиестер ткаенини, што ги прави водоотпорен и лесен за одржување.Можете да измијте ги со машина или на раката во студена вода.Ние, исто така, имаат и други големини за да изберете:Мали/Кабина кат ајкула туш завеса 47"X64" фит за Camper/Р.В., 36"X72" фит за мала бања оркестарот, мачка ајкула туш завеса 72"X72" фит за хотел, dorm соба, училиште туш.Вид на совети : смешни мачка туш завесата може да имаат малку боја разлика затоа што на мониторот или светлина.

За производот

Купувачите избираат и