• Свеж
Батеријата Случај за iPhone 12 Pro/ iPhone12 (6.1 инчи), 5500mAh Преносни Заштитна Полначот Случај Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Случај Компатибилен со iPhone 12 Pro & iPhone 12, Р

Батеријата Случај за iPhone 12 Pro/ iPhone12 (6.1 инчи), 5500mAh Преносни Заштитна Полначот Случај Батерија

DEN 2083.20

Од стока
Достапно.

[Компатибилни Модели Не ги поддржуваат Carplay.]. [ДОДАДЕТЕ 200% животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА] : Ова пренослива батерија полнач случај Изградена-во 5500m Ah висок капацитет Li-полимер батерија која може да додадете повеќе од 200% на животниот век на батеријата на вашиот телефон.Никогаш не се грижите за вашиот телефон истекува на батеријата во вашиот секојдневен живот.Уживаат повеќе време на разговор, музика, филмови, интернет и сурфање.Најдобар избор за патување и работа.(компатибилен со слушалки). [MAX Заштита за i Phone 12] : батеријата случај не само што не е пренослива батерија случај за i Phone 12, но, исто така, заштитник за вашиот iphone 12, ултра тенок полнење случај направени од Течни Силиконска Гума, да ви донесе уникатно и удобно тактилни сензација, трајни висока класа материјал за да се заштити вашиот i Phone 12 од гребнатини, капки, влијанија и други секојдневно носат и солза.Малку подигната рабови може да се заштити екран и камера до одреден степен. [ЛЕСНО 3.Притисни од телефонот со вашата дланка.Нема потреба да ја отстраните батеријата случај, може да ја полните вашата батерија случај и i Phone истовремено со оригиналот кабел,уживајте во вашиот Аудио Батерија до 500 пати.Батерија Тип : Одделение Литиум-полимер батерија.Материјали : TPU+КОМПЈУТЕР.Не ги поддржуваат Carplay, Висок Напон, или Брзо Полнење Адаптери.Оваа батерија случај НЕ е наменет за екран заштита.Без кабли се вклучени, ве молиме користете вашиот оригинален полнење кабел за полнење на тоа.Ве молиме целосно полнење на полнење случај пред да го користите за прв пат.Спецификации : .Капацитет : 5500m Ah.Компатибилни слушалки : i Phone молња слушалки, Apple Air Pods, Други bluetooth слушалки.Sync Батерија до 500 пати.Батерија Тип : Одделение Литиум-полимер батерија.Материјали : TPU+КОМПЈУТЕР.Важни Забелешки : .Не ги поддржуваат Carplay, Висок Напон, или Брзо Полнење Адаптери.Оваа батерија случај НЕ е наменет за екран заштита.Без кабли се вклучени, ве молиме користете вашиот оригинален полнење кабел за полнење на тоа.Ве молиме целосно полнење на полнење случај пред да го користите за прв пат.

За производот

Купувачите избираат и