• Свеж
SKYLET Компатибилен со Garmin Vivofit Бендови, Шарени Силикони Замена Бенд Компатибилен со Garmin Vivofit 1 Wristband со Метални Тока (Не Tracker)

SKYLET Компатибилен со Garmin Vivofit Бендови, Шарени Силикони Замена Бенд Компатибилен со Garmin Vivofit 1

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Чиста и сува задната страна на бендот редовно, нежно избришете ја површината нечистотија од бендот со чиста влажна крпа.Различни бои бендови за да можете да ја користите за секоја ваша облека секој ден, совршено се вклопуваат жените и мажите, момчињата и девојчињата, создава силна изјава за себе.SKYLET е секогаш се стави нашето срце за да се произведе најдобар квалитет на производот и да се обезбеди најдобра услуга за вас!КАРАКТЕРИСТИКИ : .

За производот

Купувачите избираат и