• Свеж
Националната Хардвер N274-969 V2669 Суспендирани Таванот Куки во Бело, pack 2

Националната Хардвер N274-969 V2669 Суспендирани Таванот Куки во Бело, pack 2

DEN 166.80

Од стока
Достапно.

2 пакет.Производот е произведен во Тајван.Производот е над-врата-куки. 2 куки во Пакет.Се користи за привремено прекината тавани.Таванот песни.прилепува на. 2 куки во Пакет.Се користи за привремено прекината тавани.Таванот песни.прилепува на.Опис на производот Нагласува : 2" Бела 2 по Сетови картичка Место 1 кука на секоја страна од патеката За употреба на суспендирани таванот песна Од Производителот Суспендирани бела таваница кука.

За производот

Купувачите избираат и