• Свеж
Мулти-Функција 6 во 1 на Лицето за Нега на Dermabrasion Машина,Телото Обликување Уред за Домашна Употреба

Мулти-Функција 6 во 1 на Лицето за Нега на Dermabrasion Машина,Телото Обликување Уред за Домашна Употреба

DEN 5712.00

Од стока
Достапно.

1.Обликот на вашето тело,употреба за сите дел од телото : стомакот, рацете, нозете, итн. 2.Dermabrasion совети може да се користи за да се отстрани blackhead и сите други нечистотии врз кожата. 3.5 тип на тело лице масажа глави за разлика функции. 4.Е добар подарок за оние кои се во потрага убавина. 5.По продажба на Услуги : Ние нудиме 12 месеци гаранција за главната машина( справува само за 3 месеци ),Ако имате било какви проблеми околу нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Пакет Листата : Сонда x2 Skin почиста x1 Diamond Совети x 9 Diamond Прачки x3 Microcurrent се Справи со x 1 Cold и топла Чекан x1 Power кабелот x 1.

За производот

Купувачите избираат и