• Свеж
X-DREE 90mm Дијаметар 210mm Висина 1000ml Пластични Круг во Облик на Шише Браун(90 mm де diámetro 210 mm де altura 1000 ml де plástico en форма redonda botella marrón

X-DREE 90mm Дијаметар 210mm Висина 1000ml Пластични Круг во Облик на Шише Браун(90 mm де diámetro 210 mm де

DEN 1833.60

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE.Net Тежина : 102g; Пакет Содржина : 1 x Пластични Шишиња.Главната Боја : Бела; Капацитет : 1000ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 28mm/1.1"(Diámetro interno де ла бока : 28 mm / 1.1' '.Вкупната Големина (Прибл.) : 90 x 210mm/3.5" x 8.3" (D*H)(Tamaño општи (Aprox.) : 90 x 210 mm / 3.5' 'x 8.3' '(D * H). 90mm Дијаметар 210mm Висина 1000ml Пластични Круг во Облик на Шише Brown Made на HDPE Пластични material It се користи во многу области.Завртка запечатување капак штити frome истекување.Опис на Spanish90 mm де diámetro 210 mm де altura 1000 ml де plástico en форма redonda botella marrón País де Fabricación : КИНА; Материјал : HDPEPeso neto : 102 g; Contenido del paquete : 1 x Botella де plástico Color директорот : БЛАН-O; Capacidad : 1000ml Diámetro interno де ла бока : 28 mm / 1.1' 'Tamaño општи (Aprox.) : 90 x 210 mm / 3.5' 'x 8.3' '(D * H).

За производот

Купувачите избираат и