• Свеж
Larew Наводнување капка по капка Колекции Градина Автоматско Полевање за Пејзаж/Flowerbed/Патио Растенија

Larew Наводнување капка по капка Колекции Градина Автоматско Полевање за Пејзаж/Flowerbed/Патио Растенија

DEN 1646.64

Од стока
Достапно.

[Материјал] Преносни црево автомобил вода за перење пиштол поставите наводнување наводнување комплет направени од високо квалитетна ABS материјал за наводнување сите растенија.Дизајн : микро sprinkler може да се прилагоди на промените на водата волумен, па дури и затвори.На наводнување област е проширен, така што веќе не мора да се вода од страна на рака, која заштедува време. [Заштедите вода и пари] во Споредба со упатство за наводнување, на наводнување капка по капка систем за растенија може да се намали потрошувачката на вода.Прецизноста полевање испорачува полека и само право количина на вода во коренот област на вашата растенија треба.Широко се користи : автоматско полевање комплет е многу погодна за atomisation, тревник за наводнување, patios, градини, зеленчук наводнување, покривот ладење, наводнување, земјоделство, зеленчук, оранжерии и цветните леи. [Услуги на клиентите] Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се реши проблемот за вас.Ние секогаш инсистираше на производство на високо-квалитетни производи.Оваа sprayer може совршено да се реши вашиот садење и greening потреби.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши проблемот 24 часа онлајн за вас.

За производот

Купувачите избираат и