• Свеж
На Hillman Група На Hillman Група 532488#11 Двојно Точка Tacks 11 X 9/16 (1.5 oz-Pack)

На Hillman Група На Hillman Група 53248811 Двојно Точка Tacks 11 X 9/16 (1.5 oz-Pack)

DEN 94.80

Од стока
Достапно.

Издржливи челична конструкција.Лесно да се инсталира.Различни големини на располагање.Големина : 11 X 9/16. Опис на производот Двојно зашилени tacks (staples) се користи за да прикачите ништо да дрво, како крпа или ткаенина.Тие се идеални за употреба во училиште, канцеларија и имаат неограничен користи околу куќата.Од Производителот Двојно зашилени tacks (staples) се користи за да прикачите ништо да дрво, како крпа или ткаенина.Тие се идеални за употреба во училиште, канцеларија и имаат неограничен користи околу куќата.

За производот

Купувачите избираат и