• Свеж
Philips 24541-5 1800W Висок Интензитет на Празнење (HID) Светилки

Philips 24541-5 1800W Висок Интензитет на Празнење (HID) Светилки

DEN 5512.32

Од стока
Достапно.

Philips 24541-5. Просечен живот : 750 часа.Боја Temp : 6000 kelvin.Боја рендерирање индекс : 89. Philips 24541-5 1800 вати висок интензитет на празнење (hid) светилки Philips 24541-5 просечен живот : 750 часа боја temp : 6000 Kelvin боја рендерирање Индекс : 89.

За производот

Купувачите избираат и