• Свеж
WSZJJ 5X 10X Запалени Зголемувачот Clip-за на Маса Врвот Биро LED Светилка за Читање Голема Леќа лупа со Менгеме Repaire лупа

WSZJJ 5X 10X Запалени Зголемувачот Clip-за на Маса Врвот Биро LED Светилка за Читање Голема Леќа лупа со Менгеме

DEN 5098.80

Од стока
Достапно.

Уникатен целокупна дизајн, персоналните изглед, со повеќе професионални.Обезбеди 5 X и 10 X зголемување, тоа им помага на некој со ниски визија ја видите подобро.Со 2 Led диоди светлината, дава подобро осветлување ефект.Прилагодливи вратот цевка клипови во различни агли, флексибилен и лесен.Погоден за да ја видите книги, весници, списанија, мапи, накит, хоби и занаети.Особено погодно за постар.Уникатен целокупна дизајн, персоналните изглед, со повеќе професионални.Обезбеди 5 X и 10 X зголемување, тоа им помага на некој со ниски визија ја видите подобро.Со 2 Led диоди светлината, дава подобро осветлување ефект.Прилагодливи вратот цевка клипови во различни агли, флексибилен и лесен.Погоден за да ја видите книги, весници, списанија, мапи, накит, хоби и занаети.Особено погодно за постар.Спецификации : Име : Десктоп Зголемена Glass Material : ABS+Метал+Акрилик Оптички Lens Magnification : 5 X (Основно Огледало)/10 X (Средно Огледало)Леќа Дијаметар : 110mm Lighting Извор : 2*Бела LED Lights Battery : 3*AAA Батерија (Не се Вклучени)Производ Големина : 240*110*220mm Packing Големина : 270*170*57mm Weight : 255g (Нето Тежина)/380g (Пакет Тежина)Пакетот вклучува : 1* Зголемена glass1* Box Notes : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ако сте премногу чувствителни на бои, ве молиме да се купи со претпазливост.

За производот

Купувачите избираат и