• Свеж
ПРО 72mm Филтер за Полнење + PRO 72 mm Лале Леќа Хауба за Nikon AF-S Nikkor 24-85mm F3.5-4.5 G ЕД VR - 72 мм Поларизирана Филтер, 72mm УВ Филтер, 72mm Флуоросцентно Филтер & 72mm Цвет Леќа Сенка Хауба

ПРО 72mm Филтер за Полнење + PRO 72 mm Лале Леќа Хауба за Nikon AF-S Nikkor 24-85mm F3.5-4.5 G ЕД VR - 72 мм

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Филтер за Полнење : 72mm Кружни Polarizer (ротациона), 72mm Ув Филтер, 72mm Флуоросцентно бел ден Филтер - HD.Мулти-Обложени Ниска Дисперзија Оптичко Стакло - Алуминиум Прстен Опремени. 72 mm Кружни (Ротациона) Лале Леќа Хауба, Цвет Леќа Сенка.Совршено Се Вклопува За Да Се Леќа - Не Е Потребно Адаптери.Ограничен Доживотна Гаранција. -PRO 72mm Филтер за Полнење + PRO 72mm Лале Леќа Худ +SSD Bundle Kit Содржина : 3 Дел Мулти Обложени Стакло Филтер за Полнење Лале Леќа Худ Микрофибер Ткаенина за Чистење на Леќите Прашина Компресор Оптички Чистење Пенкало со Brush Features : * 3 Парче Филтер за Полнење (Случај) – UV/CPL/FL-D Филтри кои го подобрат Квалитетот на Сликата (Вклучува Инструкции)* Леќа на Лале Худ Помага во Намалување на Гилберт и им Овозможува на корисниците да го Контролираат Светлина Изложеност Нивоа.Може да се ротира околу својата Оска* Ткаенина за Чистење Безбедно да се Избрише Стакло Без Гребење* Прашина Компресор за Да Избришете Прашина од Пукнатини & Тешко Да се Постигне Места* Одлично Одржување за Сите Ваши Фотографски Equipment All предмети Се Сосема Нови, во Мало Пакување Леќи & Филтри Имаат Ограничен Доживотна Гаранција*.

За производот

Купувачите избираат и