• Свеж
1 X Ikea Bagis Децата Закачалки (Сет на 8)

1 X Ikea Bagis Децата Закачалки (Сет на 8)

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Панталони закачалка, здолниште закачалка и кошула закачалка во една.Мали закачалки за облека на децата.Ikea - Bagis Децата Палто-Закачалка, Assorted Colors / 8 пакет Пакет количина : 8 pack Производ димензии Ширина : 14 " Ширина : 35 cm Клучните карактеристики - Флексибилни пластични кое го минимизира ризикот од кршењето. - Панталони закачалка, здолниште закачалка и кошула закачалка во една.Дизајнер : Ана Efverlund Пакет на мерки и губење на Пакети : 1 Ширина : 5 1/2" Висина : 5 1/2" Должина : 5 1/2" Тежина : 1lb Количина : 1 Ширина : 14 см Висина : 14 см Должина : 14 см Тежина : 0.3 кг Количина : 1 Статија Број : 300.247.16 Луѓе и Планета : Производот е можно да се рециклира или се користи за обновување на енергијата, доколку се достапни во вашата заедница.Опис на производот : Полипропилен.

За производот

Купувачите избираат и