• Свеж
MMOBIEL 17 во 1 Професионални Универзална поправка Tookit нуклеарни Шрафцигер во Собата и Отворање на Алатки за паметни телефони и Таблети

MMOBIEL 17 во 1 Професионални Универзална поправка Tookit нуклеарни Шрафцигер во Собата и Отворање на Алатки

DEN 261.36

Од стока
Достапно.

17 во 1 Професионални Универзална поправка Tookit.ВКЛУЧУВА : Високо квалитетни ПВЦ Suctions Првенство, Шрафцигер Сет, Лепило налепници и Отворање на Алатки за паметни телефони.Погоден за неколку паметен Телефон, Таблет и Лаптоп Модели од следниве производители : i Phone, i Pad, Samsung, Huawei, Sony, Xiaomi, LG, Nokia, Motorola, Asus, Lenovo, Black Berry, Figo, Чест, Le Eco, Blu, Microsoft, Nexus, HTC, Google, Archos, Emporia, Garmin, Intex, NEC, Дланка, Sonim, Sagem, Acer, OPPO, ONEPlus MEIZU, Алкател, ZTE, Xolo, Micromax, Gionee, Vivo, HP, verykool, Maxwest, Слива, Vertu, Yota, Wiko ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ дали овие алатки се соодветни за вашиот модел и планирана поправка на работа.Идеален за лесно отворање и поправка на вашиот мобилен телефон без да се оштети телефонот.Високо квалитетен производ!Сите делови тестирани!Објектот е во Парк!. 17 во 1 Професионални Универзална поправка Tookit вклучувајќи : Високо квалитетни ПВЦ Suctions Првенство, Шрафцигер Сет, Лепило налепници и Отворање на Алатки за паметни телефони Погоден за неколку паметен Телефон, Таблет и Лаптоп Модели од следниве производители : i Phone, i Pad, Samsung, Huawei, Sony, Xiaomi, LG, Nokia, Motorola, Asus, Lenovo, Black Berry, Figo, Чест, Le Eco, Blu, Microsoft, Nexus, HTC, Google, Archos, Emporia, Garmin, Intex, NEC, Дланка, Sonim, Sagem, Acer, OPPO, ONEPlus MEIZU, Алкател, ZTE, Xolo, Micromax, Gionee, Vivo, HP, verykool, Maxwest, Слива, Vertu, Yota, Wiko ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ дали овие алатки се соодветни за вашиот модел и планирана поправка на работа.Идеален за лесно отворање и поправка на вашиот мобилен телефон без да се оштети телефонот.Високо квалитетен производ!Сите делови тестирани!Објектот е во Парк!.

За производот

Купувачите избираат и