• Свеж
Philips 28688-0 1200W Висок Интензитет на Празнење (Hid) Светилки,

Philips 28688-0 1200W Висок Интензитет на Празнење (Hid) Светилки,

DEN 5992.32

Од стока
Достапно.

Philips 28688-0. Просечен живот : 750 часа.Боја Temp : 6000 kelvin.Боја рендерирање индекс : 80. Philips 28688-0 1200 вати висок интензитет на празнење (hid) светилки Philips 28688-0 просечен живот : 750 часа боја temp : 6000 Kelvin боја рендерирање Индекс : 80.

За производот

Купувачите избираат и