• Свеж
Emerson Таванот Фанови LK72LEDVS Килибар Scavo L. E. D. Светлина Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа, Гроздобер Челик

Emerson Таванот Фанови LK72LEDVS Килибар Scavo L. E. D. Светлина Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа, Гроздобер

DEN 3840.00

Од стока
Достапно.

Намалување на трошоците за енергија со најдолг трајни и повеќето енергетски ефикасни GLO Серија L. E. D. светлина тела.Вклучува една 16-вати L. E. D. низа за да додадете некој помек, повеќе возвишеното сјај.Погодна за внатрешна и покриени отворено области со вклучен влажна локација плоча.Опфатени со Emerson е ограничен 5 годишна гаранција.Намалување на трошоците за енергија со најдолг трајни и повеќето енергетски ефикасни GLO Серија L. E. D. светлина тела.Вклучува една 16-вати L. E. D. низа за да додадете некој помек, повеќе возвишеното сјај.Погодна за внатрешна и покриени отворено области со вклучен влажна локација плоча.Опфатени со Emerson е ограничен 5 годишна гаранција.

За производот

Купувачите избираат и