• Свеж
BBGGJ Микроскоп Зголемена со Светлина Џеб Накит Зголемувачот Jeweler Loupe со Виткање Џеб Зголемувачот

BBGGJ Микроскоп Зголемена со Светлина Џеб Накит Зголемувачот Jeweler Loupe со Виткање Џеб Зголемувачот

DEN 1505.52

Од стока
Достапно.

★Лесен за употреба - Големи, покрена прекинувачот е лесно за постарите луѓе со артритични прсти, и на дршката е силна и отпорни на абење. ★Погодни за индустриска употреба, коло и печатење, индустриски, фармацевтски, градинарство, монети, поштенски марки, накит, оценување, образование, географија, дома и во канцеларија. ★Се идентификуваат trichomes, болести, инсекти, мувла, мувла, зрелост, потенција, коса, кристал, и општото здравје и убавина од растенија. ★Користи оптички леќи да се направи појасна слика без да се грижиш за замаглување. ★60x зголемување да ви помогне да се види појасно работи.Области на примена : индустриски дестинации, кола и печатење, индустриски, фармацевтски, хортикултура, валута, поштенски марки, накит, оценување, образование, географија, дома и во канцеларија.Џебовите се лесни за носење и може да се користи во целиот свет.спецификација : Сооднос : 60 пати.Тежина : 32 грама.Големина : 36 * 40 * 20mm.Материјал : метал.Поради различни рачни мерења, ве молиме овозможи за малку различни големини.

За производот

Купувачите избираат и