• Свеж
ABUS AB56910 Катанец, Жолта

ABUS AB56910 Катанец, Жолта

DEN 2667.36

Од стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.ABUS придонесува во одговорно за заштита на луѓето и вредности, да се грижи, во многу области на животот, на кои плус во безбедност.Простор за складирање на мотор или скутер се ограничени и, дури и така, секој му треба заштита од кражба и недозволена употреба.Она што може да се заклучи возач секогаш носат во нормални случаи?Диск padlocks се практично решение за многу моторните две-wheelers.Тие се многу компактни, лесни и, затоа, многу лесен и едноставен за транспорт.За продолжен паркинг со висок ризик од кражба, во комбинација со еден синџир се препорачува, така што на мотоцикл не може да се преземат од веб-страницата.

За производот

Купувачите избираат и